Login
 • 01 Wejdź na Drogę
  Wejdź na Drogę

  Ruszaj! Przed Tobą droga systematycznej, codziennej pracy nad sobą. Droga małych kroków, która da wielki efekt. My, mężczyźni, uwielbiamy wspaniałe wyzwania. Jesteśmy wizjonerami, którzy chcą wiele osiągać, ale zapominamy, że wierność w wielkich rzeczach bierze się z wierności w tych małych. Ta droga będzie dla Ciebie kuźnią charakteru w stawianiu codziennych małych kroków składających się na wspaniały owoc. Do dzieła!

 • 02 Przejdź Szkolenie
  Przejdź Szkolenie

  Nim zaczniesz iść, potrzebujesz szkolenia. Pokaże Ci ono charakter Drogi Odważnych oraz jakie narzędzia na tej drodze będą Ci przydatne i jak się nimi posługiwać. Zatem dzień Twojej rejestracji nie jest automatycznie wejściem na Drogę Odważnych. Będziesz w nią odpowiednio wprowadzony tak, abyś mógł z niej czerpać jak najwięcej.

 • 03 Podejmij Wyzwanie
  Podejmij Wyzwanie

  Każdy tydzień będzie miał swój określony temat, a Ty każdego dnia będziesz stawiał mały krok. Jaki? Będziemy Cię zapraszać, byś wyrwał ze swojego czasu maksymalnie 15 minut, by na Drodze Odważnych pójść dalej. Co tydzień natomiast dostaniesz wyzwanie, byś mógł zawalczyć o konkretną zmianę w Twojej codzienności.