Login
 • 01 Wejdź na Drogę
  Wejdź na Drogę

  Ruszaj! Przed Tobą droga systematycznej, codziennej pracy nad sobą. Droga małych kroków, która da wielki efekt. My, mężczyźni, uwielbiamy wspaniałe wyzwania. Jesteśmy wizjonerami, którzy chcą wiele osiągać, ale zapominamy, że wierność w wielkich rzeczach bierze się z wierności w tych małych. Ta droga będzie dla Ciebie kuźnią charakteru w stawianiu codziennych małych kroków składających się na wspaniały owoc. Do dzieła!

 • 02 Przejdź Szkolenie
  Przejdź Szkolenie

  Nim zaczniesz iść, potrzebujesz szkolenia. Pokaże Ci ono charakter Drogi Odważnych oraz jakie narzędzia na tej drodze będą Ci przydatne i jak się nimi posługiwać. Zatem dzień Twojej rejestracji nie jest automatycznie wejściem na Drogę Odważnych. Będziesz w nią odpowiednio wprowadzony tak, abyś mógł z niej czerpać jak najwięcej.

 • 03 Podejmij Wyzwanie
  Podejmij Wyzwanie

  Każdy tydzień będzie miał swój określony temat, a Ty każdego dnia będziesz stawiał mały krok. Jaki? Będziemy Cię zapraszać, byś wyrwał ze swojego czasu maksymalnie 15 minut, by na Drodze Odważnych pójść dalej. Co tydzień natomiast dostaniesz wyzwanie, byś mógł zawalczyć o konkretną zmianę w Twojej codzienności.

 • 04 Bądź Wsparciem
  Bądź Wsparciem

  Twoja Droga Odważnych nie będzie samotnym marszem. Jeśli okaże się, że ten program jest dla Ciebie, a w Twojej okolicy znajdzie się jeszcze około 20 mężczyzn idących regularnie Drogą Odważnych, zaprosimy was na comiesięczną Eucharystię z konferencją w waszym mieście. Będzie to okazja do modlitwy i spotkania innych braci z Drogi, którzy mogą być dla Ciebie wsparciem, ale też Ty możesz być wsparciem dla nich.

 • 05 Znajdź Braci
  Znajdź Braci

  Jako mężczyźni potrzebujemy innych mężczyzn, by się rozwijać. Dzięki naszej mapie wydarzeń znajdziesz adresowane do mężczyzn spotkania, rekolekcje, konferencje czy nabożeństwa. Być może ten dział pomoże Ci znaleźć swoje miejsce w Kościele - wspólnotę, w której będziesz mógł wzrastać.

Dowiedz się więcej