DLA KOGO?

Dla mężczyzn, którzy chcą się zmieniać na lepsze. Wiek, stan cywilny nie są tu żadnymi ograniczeniami. Odnajdą się tu zarówno mężczyźni głębokiej wiary jak i poszukujący. Nieważne na jakim etapie życia jesteś - to jest miejsce rozwoju dla każdego mężczyzny.

JAK WYGLĄDA PROGRAM?

Każdy tydzień ma swój temat, każdy dzień swoją formę. Niedziela to wprowadzenie w temat, poniedziałek - artykuł, wtorek - video-konferencja, środa - biografia świętego lub autorytetu, który może nam pomóc wejść głębiej w dany temat, czwartek - spotkanie z Mistrzem w Słowie Bożym, piątek - video-świadectwo, sobota - wywiad audio. Każdego dnia poświęcamy maksymalnie 15 minut na zapoznanie się z materiałami.

CO DODATKOWO ZNAJDĘ NA DRODZE?

Oto funkcjonalności, które pomogą Ci jeszcze efektywniej przemierzać szlak: wyzwania, mapa męskich wspólnot, mapa wydarzeń dla mężczyzn, Socjusz, przewodniki, szkolenia, grupy networkingowe, forum, grupy odważnych. Jednak nie do wszystkiego masz dostęp od razu. Będąc aktywnym (codzienna wizyta na stronie) zdobywasz punkty, które nazywamy krokami. Odpowiednia ilość kroków otwiera Ci dostęp do nowych funkcjonalności. Im dłużej jesteś na szlaku, tym więcej otrzymujesz wsparcia w rozwoju.

KTO TWORZY TREŚCI?

Redaktorem portalu jest Jarosław Kumor, a jego zastępcą Piotr Paszkowski. Odpowiedzialnymi za Drogę Odważnych są: Mariusz Marcinkowski, Michał Piekara i ks. Marcin Ożóg. Więcej przeczytasz w redakcja.