RANGI

RANGA POZIOM DOSTĘPU PRZYZNANE FUNKCJONALNOŚCI
AMATOR    0-1599 kroków  

- wprowadzenie

- Droga Odważnych - Program

- Opiekun

- Wyzwania 

 PRAKTYKANT    1600-2799 kroków  

- mapa wspólnot męskich

- mapa i kalendarz wydarzeń męskich

- księgarnia*

- obozowisko: grupa regionalna (+ forum grupy*)

 ODKRYWCA    2800-4499 kroków  

- obozowisko: przewodniki

- Wesprzyj Brata (+ audiobooki odważnych*)  

 ZWIADOWCA    4500-5999 kroków
+
min. 75% współczynnik zaangażowania
 

- Szkolenia*

- tworzenie grup zainteresowań/dyskusyjnych*

- Forum ogólnopolskie*

 ODWAŻNY    6000-11999 kroków
+
min. 80% współczynnik zaangażowania
 

- Networking*

- Socjusz

 JESTEM LEGENDĄ  

 powyżej 12000 punktów
+
min. 85% współczynnik zaangażowania

   

*) funkcjonalność w przygotowaniu

 

WYJAŚNIENIE FUNKCJONALNOŚCI:

 

WPROWADZENIE - film + tekst widoczny po zalogowaniu do momentu rozpoczęcia Szkolenia na START.


DROGA ODWAŻNYCH - PROGRAM - cykl tematów tygodnia, będący głównym materiałem formacyjnym w ramach projektu.


OPIEKUN - osoba wspomagająca, z którą nowy użytkownik może kontaktować się w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań związanych z Drogą.


WYZWANIA - cotygodniowe zadanie mające pomóc we wprowadzaniu treści programu w życie codzienne.


MAPA MĘSKICH WSPÓLNOT - dział portalu Odważni.pl, w ramach którego na specjalnie przygotowanej mapie umieszczane są aktualnie działające w Polsce wspólnoty katolickie dla mężczyzn.


MAPA I KALENDARZ WYDARZEŃ MĘSKICH - dział portalu Odważni.pl, w ramach którego na specjalnie przygotowanej mapie umieszczane są aktualne wydarzenia w Kościele adresowane tylko do mężczyzn, przedstawione również w formie kalendarza.


KSIĘGARNIA - dział portalu Odważni.pl, w ramach którego drogą elektroniczną można zakupić książki odpowiadające treściom programu i uzupełniające je, a także gadżety z logiem programu (dział w przygotowaniu).


OBOZOWISKO: GRUPA REGIONALNA (+ FORUM GRUPY) - możliwość uczestniczenia w comiesięcznej Eucharystii Odważnych (jeżeli w danym mieście jest przynajmniej 30 chętnych osób oraz miejsce). Forum Grupy (w przygotowaniu) służy komunikacji w ramach danego rejonu.


WESPRZYJ BRATA (+ AUDIOBOOKI ODWAŻNYCH) - możliwość wspierania Drogi Odważnych finansowo. Uczestnicy, którzy będą chcieli wspierać projekt co miesiąc, przy określonej minimalnej kwocie wsparcia będą mieli dostęp do 2 audiobooków na miesiąc stanowiących dodatkową inspirację w pracy nad sobą. Audiobooki będzie można odtwarzać w ramach wewnętrznego systemu na www.odwazni.pl. (Audiobooki są funkcjonalnością w przygotowaniu.)


SZKOLENIA - kursy, rekolekcje, warsztaty on-line tworzone przez odpowiedzialnych oraz redakcję programu (w przygotowaniu).


TWORZENIE GRUP ZAINTERESOWAŃ/DYSKUSYJNYCH - możliwość inicjowania w ramach ogólnopolskiego forum internetowego Drogi Odważnych, grup zainteresowań i grup dyskusyjnych (w przygotowaniu).


FORUM OGÓLNOPOLSKIE - platforma komunikacji wszystkich uczestników Drogi Odważnych bez względu na rejony (w przygotowaniu).


NETWORKING - platforma komunikacyjna przeznaczona wyłącznie do wymiany informacji o zasobach uczestników, możliwościach wzajemnej pomocy czy współpracy na różnych polach życiowych (w przygotowaniu).


SOCJUSZ - przyjaciel w Drodze. Osoba, która również uczestniczy w programie i z którą uczestnik może dzielić się na co dzień swoim doświadczeniem formowania się na Drodze Odważnych.

 

ZASADY PRZYZNAWANIA PUNKTÓW/KROKÓW:

logowanie każdego dnia -> 30
Przejście szkolenia na START -> 50
aktywność na forum -> 5
dołączenie do grupy Odważnych -> 100
polecenie za każdą osobę -> 15
wykonanie Wyzwania -> 30
dodanie ogłoszenia -> 20
zgłoszenie wydarzenia dla mężczyzn na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (po pozytywnym zweryfikowaniu) -> 15
zgłoszenie nadużycia -> 15
kara za złamanie regulaminu -> -50