Login

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem programu “Droga Odważnych” (zwanego dalej programem) jest Fundacja na rzecz rozwoju mężczyzn Przymierze Wojowników z siedzibą w Warszawie przy ulicy Broniewskiego 44 (zwana dalej organizatorem) powstała przy Katolickiej Wspólnocie dla mężczyzn Przymierze Wojowników.
2. Program realizowany jest na stronie internetowej Odważni.pl oraz poprzez spotkania grup i Kongresy Odważnych.
3. Korzystanie ze strony internetowej Odwazni.pl jest bezpłatne.
4. Program adresowany jest wyłącznie do mężczyzn.
5. Czas trwania programu jest nieokreślony.
6. Do programu można przystąpić po ukończeniu 16. roku życia.

Rejestracja w programie

7. Uczestnictwo w programie “Droga Odważnych” możliwe jest wyłącznie po rejestracji na portalu Odważni.pl, podaniu w procesie rejestracji swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, miejscowości zamieszkania i roku urodzenia oraz zatwierdzeniu w ciągu 24 godzin profilu przez administratora. Administrator ma prawo do kontaktu telefonicznego w celu zatwierdzenia profilu. W wyniku rejestracji użytkownik otrzymuje swój osobisty profil, dzięki któremu ma dostęp do treści programu.
8. Dane osobowe podane w procesie rejestracji będą wykorzystywane wyłącznie na potrzeby realizacji programu. Użytkownik zobowiązany jest do podanie prawdziwych danych.
9. Organizator programu zastrzega sobie prawo weryfikacji zarejestrowanego uczestnika poprzez kontakt telefoniczny.
10. Początek korzystania z programu wyznaczony jest zawsze na najbliższą niedzielę po dniu rejestracji (czyli jeżeli użytkownik zarejestrował się w środę 31 maja, to korzystanie z programu rozpocznie w niedzielę 4 czerwca). Jeśli rejestracja nastąpi w sobotę lub niedzielę, korzystanie z programu rozpocznie się w niedzielę tydzień później.
11. Przed rozpoczęciem korzystania z programu użytkownik zobowiązany jest do wzięcia udziału w szkoleniu poprzez obejrzenie filmów instruktażowych będących pomocą we właściwym korzystaniu z programu. Filmy umieszczane są w formie powiadomień na profilu użytkownika.

Korzystanie z programu

12. Organizator przyznaje uczestnikowi w wyniku jego aktywności w ramach programu punkty zwane "krokami". Przyznawanie "kroków" odbywa się według następujących kryteriów:

logowanie każdego dnia -> 30
Przejście szkolenia na START -> 50
aktywność na forum -> 5
zakupy w sklepiku -> 10
dołączenie do grupy Odważnych -> 100
polecenie za każdą osobę -> 15
wykonanie Wyzwania -> 30
dodanie ogłoszenia -> 20
zgłoszenie wydarzenia dla mężczyzn na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (po pozytywnym zweryfikowaniu) -> 15
zgłoszenie nadużycia -> 15
kara za złamanie regulaminu -> -50

13. Zebranie odpowiedniej liczby "kroków" wiąże się z otrzymaniem przez uczestnika dostępu do kolejnych, nowych funkcjonalności programu według następujących kryteriów:

- WYZWANIA - 50
- MAPA WYDARZEŃ DLA MĘŻCZYZN ORGANIZOWANYCH W CAŁEJ POLSCE NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANA + MAPA MĘSKICH WSPÓLNOT - 500
- OBOZOWISKO: GRUPY ODWAŻNYCH - ZAPROSZENIE NA COMIESIĘCZNE SPOTKANIA MĘŻCZYZN Z DROGI ODWAŻNYCH W DANYM MIEŚCIE - 1500
- SOCJUSZ - PRZYJACIEL W DRODZE, SYSTEM PRZYDZIELA TAKĄ OSOBĘ AUTOMATYCZNIE UWZGLĘDNIAJĄC KRYTERIUM ODLEGŁOŚCI (NIE WIĘCEJ NIŻ 100 KM.) I WIEKU (NIE WIĘCEJ NIŻ 7 LAT RÓŻNICY) - 1800
- WESPRZYJ BRATA - 2400
- OBOZOWISKO: PRZEWODNIKI - 2600
- OBOZOWISKO: FORUM - 3000
- OBOZOWISKO: NETWORKING - PLATFORMA WYMIANY INFORMACJI, OGŁOSZEŃ, KONTAKTÓW, POMOCY W CODZIENNYCH SPRAWACH - w trakcie tworzenia
- SKLEP z zakupami grupowymi - MOŻLIWOŚĆ ZAOPATRZENIA SIĘ W GADŻETY FIRMOWE PROGRAMU ORAZ KSIĄŻKI - w trakcie tworzenia
- SZKOLENIA - MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA ZE SPECJALNYCH DODATKOWYCH MATERIAŁÓW, SZKOLEŃ I AKCJI PRZYGOTOWYWANYCH PRZEZ ORGANIZATORA - w trakcie tworzenia."

14. W zależności od liczby zebranych "kroków" użytkownik dostaje odpowiednią rangę. Po zarejestrowaniu się otrzymuje miano “Amatora”, po uzyskaniu 750 kroków staje się “Praktykantem”, po uzyskaniu 1500 kroków zostaje “Odkrywcą”, po uzyskaniu 3200 kroków dostaje miano “Zwiadowcy”, zaś po uzyskaniu 6000 kroków staje się “Odważnym Wędrowcem”. Rangami specjalnymi są "Wojownik" oraz "Lider Odważnych". Rangi te zarezerwowane są dla członków wspólnoty Przymierze Wojowników.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w liczbie przyznawanych kroków.
16. Obraźliwe i niecenzuralne komentarze pod zamieszczanymi w ramach programu materiałami będą skutkowały upomnieniem i karą odjęcia 50 kroków. Jeśli upomnienie nie przyniesie oczekiwanego efektu, użytkownik zostanie usunięty z programu.
17. Zamieszczenie na swoim profilu wulgarnego zdjęcia lub wulgarnej nazwy użytkownika będzie skutkowało natychmiastowym usunięciem konta.
18. Jeżeli użytkownik nie zaloguje się do serwisu w ciągu dwóch tygodni, organizator zastrzega sobie prawo do telefonicznego kontaktu z użytkownikiem celem weryfikacji zaistniałej sytuacji. Jeżeli użytkownik nie zaloguje się do serwisu w ciągu 30 dni organizator zastrzega sobie prawo usunięcia konta użytkownika bez uprzedniego kontaktu z użytkownikiem.

Prawa autorskie

19. Zamieszczane w ramach programu materiały są wyłączną własnością organizatora, służą wyłącznie do użytku prywatnego, a ich rozpowszechnianie (również poprzez media społecznościowe) bez zgody organizatora jest zabronione.

Przetwarzanie danych osobowych

20. Zakładając profil, użytkownik wyraża zgodę na utrwalanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla realizacji programu zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zm).